finanse.pl sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem Niezależnych Doradców Finansowych z Będzina, niezwiązanym z żadnym bankiem czy instytucją finansową. To daje nam możliwość obiektywnego i bezstronnego porównywania ofert kredytowych kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu doradztwa finansowego, a także udzielania pożyczek i różnego rodzaju kredytów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Bezpłatnie pomożemy Państwu uzyskać najatrakcyjniejszy kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, pożyczkę pod zastaw domu czy kredyt firmowy. Jesteśmy po to, by wesprzeć i pokierować naszych Klientów podczas podejmowania tak ważnych decyzji dotyczących budżetu. Wybór kredytu na budowę domu czy pożyczki gotówkowej na zakup samochodu wymaga porównania ofert wielu banków oraz dokładnej weryfikacji warunków spłaty, co często bez odpowiedniej wiedzy jest niezwykle trudne i może doprowadzić do zaciągnięcia niekorzystnego zobowiązania finansowego. Warto więc zwrócić się do profesjonalnego doradcy kredytowego. Służymy pomocą klientom indywidualnym oraz firmom, doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania oraz wspieramy podczas kompletowania dokumentacji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FINANSE.PL?

BEZPŁATNE DORADZTWO
Nie pobieramy opłat za
• profesjonalną obsługę
• obiektywne porównanie oferty 22 banków
• pomoc i stałą dostępność eksperta finansowego

INDYWIDUALNY PAKIET KORZYŚCI
Będąc naszym klientem skorzystasz
• ze specjalnej oferty kredytowej FINANSE.PL
• z negocjowanych prowizji i marż kredytowych
• z dodatkowych bonusów i zniżek

OPIEKĘ EKSPERTA FINANSOWEGO
Nasz doradca
• podpowie Ci najbardziej korzystne rozwiązania finansowe
• zajmie się wszystkimi formalnościami kredytowymi
• da Ci dostęp do najnowszych promocji pożyczek gotówkowych, kredytów hipotecznych i firmowych

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 5 - 1 głos

Opinie o firmie

  1. Szybko, sprawnie, fachowo. Dostaliśmy z mężem kredyt na najlepszych warunkach z możliwych. Bez ględzenia i pustych obietnic. Bardzo profesjonalnie. Mieliśmy poczucie, że Pan Tomasz jako doradca finansowy jest naszym przedstawicielem w banku. Bardzo polecamy biuro finanse.pl !

    Odpowiedz
  2. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Tomaszem. Bardzo szybko i sprawnie załatwiał wszelkie formalności, podpowiadając wszystkie możliwe opcje. Służył pomocą od początku do końca.

    Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a